Podczas gdy większość dj-ów, chcąc wejść na wyższy level, zaczyna produkować muzykę, droga Marcina Krupy do wyrażania swoich muzycznych fascynacji odwróciła się całkowicie. Marcin od początku zafascynowany organami Mooga, Motown Records i bangerowymi bassline’ami najpierw produkował, a dopiero później trafił za decki.

Jego pierwsze utwory oscylowały w klimacie techno, ale na przestrzeni lat powoli przechodziły do melodyjnego, bassowego house’u, który teraz jest wizytówką jego produkcji. Jego kariera dj-ska zaczęła się po tym, jak Marcin, używający wtedy jeszcze aliasu Kesho, postanowił, że najwyższy czas wyjść ze studia, stanąć za dj-ką i sprawdzić, czy muzyka którą tworzy rusza słuchaczy. I co jak co, nie zawiódł się.

Marcin na polskiej scenie istnieje już 8 lat. W tym czasie zdążył wydać wiele remixów i epek. Jego utwory można było usłyszeć na falach BBC Radio 1, Rinse.fm czy Sub.fm. Miał przyjemność dzielić scenę z legendami muzyki elektronicznej i tymi, którzy na takie miano niedługo mogą zasłużyć – Carlem Craigiem, Sethem Troxlerem, Niną Kraviz czy Jamie Jonesem. Występował w klubach w całej Polsce, a także w Berlinie i na festiwalach, m.in.: Audioriver, Opener czy Próba Dźwięku. Umiejętności Marcina docenili organizatorzy konkursu Burn Studios, którzy wybrali go do piątki polskich dj-ów walczących o zostanie rezydentem w jednym z klubów na Ibizie.

Facebook   Soundcloud   Booking

 

 

 

 

 

Zobacz także