Astro Buhloone

Astro Buhloone – za tym wyjątkowym projektem stoi dwóch dobrze znanych wrocławiaków – Michał Zakrzewski (Hush Hush Pony) i Boryn (Fly or Die).

Astro Buhloone zabiorą Cię w niezapomnianą muzyczną podróż. Słuchając ich muzyki zapomnisz o grawitacji. Z toną winyli oraz samplerami i syntezatorami na pokładzie swojego statku wysyłają słuchaczy w niezapomnianą podróż do innego wszechświata.

Spodziewajcie się mieszaniny przenikliwych bitów połączonych z międzygalaktycznym groovem, wykończonych odrobiną […]

Bisti

Kiedyś ultras Beastie Boys, dziś szara eminencja polskiego internetu. Kultowy blogger IV RP i człowiek o tysiącu przezwisk. Był rezydentem koszalińskiej Plasteliny, a po przeprowadzce do Warszawy grywał w Powiększeniu, Rechocie Żab, Bazarze, Syrenim Śpiewie, Śnie Pszczoły, Sztukach i Sztuczkach oraz CzystejOjczystej. Grał również kilka razy w słynnej częstochowskiej Rurze, poza tym w Poznaniu w 8Bitach, Strefie Kultywator, KNK oraz Blueberry. Współorganizował również cykl „Wszystko Płynie” w Basenie. Grał […]

Blindlook

Blindlook to pseudonim artystyczny Łukasza, młodego i zdolnego producenta z Krakowa. Jego produkcje są połączeniem muzyki elektronicznej z dużą dawką organicznych i naturalnych dźwięków, tekstur, które sam nagrywa i produkuje w zaciszu domowego studia. Do tworzenia brzmień często używa przedmiotów, o których nie można powiedzieć że są instrumentami.

Ciepłe beaty, rytmiczne wokale to jego znak rozpoznawczy. Jego muzyka oscyluje między nastrojowym downtempo, new beats, a parkietowym deep housem, często […]

Diskoleptikk

Pochodzi z Zielonej Góry, na lokalnym podwórku znany jako Kwaśny. Prywatnie miłośnik wszystkiego, co dobre. Założyciel lokalnego portalu clubbing.zgora.pl, promotor i organizator imprez, odpowiedzialny za sprowadzenie do swojego rodzinnego miasta wielu czołowych artystów sceny klubowej z Polski i nie tylko.

Zanim po raz pierwszy pojawił się po drugiej stronie i zaprezentował swoją selekcję, przez kilkanaście lat przetańczył na parkietach niezliczoną ilość godzin. Ten czas wyrobił w nim specyficzną, muzyczną wrażliwość, […]

El’mirka

Doskonale znana zielonogórskiej scenie klubowej miłośniczka winyli. Od spacerów w blasku księżyca woli blask kontrolek przy konsolecie, a szum obracającej się płyty wprawi każdego w pozytywny nastrój.

W jej setach na pewno odnajdą się miłośnicy muzyki tech house oraz techno. Przy selekcji materiału wspiera takie wytwórnie, jak: Third Ear, Artisitka, Losing Suki, Kommunication, Pets Recordings, 8Bit czy Your Mama’s friend.

Jest częstym gościem na antenie houseradio.pl oraz na licznych imprezach w […]