PLUG & PLAY to agencja bookingowa, stworzona z miłości do muzyki przez grupę przyjaciół. Łączy nas przede wszystkim muzyczna pasja, jak również wiedza, umiejętności oraz kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji imprez.

W swoich szeregach posiadamy wyjątkowych artystów, zarówno dj-ów, jak i producentów, których muzyczny wachlarz oscyluje wokół techno, house, deep, disco, czy nawet rapu. To, co ich łączy, to wysokie umiejętności na wszystkich muzycznych polach, wyjątkowa wrażliwość na dźwięk oraz niebywałe wyczucie muzyki. Najlepszym potwierdzeniem tych słów są wydawnictwa dla najlepszych polskich i zagranicznych wytwórni płytowych, a także parkiety pełne uśmiechniętych twarzy podczas imprez z ich udziałem.

Artyści

Nasze doświadczenie bierze się nie tylko z udziału w licznych wydarzeniach muzycznych, ale również z ich przygotowania. Do tej pory zorganizowaliśmy wiele imprez na terenie całej Polski, na których występowała czołówka krajowych przedstawicieli muzyki klubowej. Współorganizowaliśmy cykl imprez plenerowych pod Zieloną Górą. Mieliśmy okazję pomagać przy organizacji Orange Warsaw Festiwal 2009 oraz współorganizować wiele innych wydarzeń muzycznych, kulturalnych, a także imprez firmowych oraz produkcji telewizyjnych.