Kończy się kwiecień, a ostatni news na naszej stronie jest z lutego? To znaczy, ze dużo się u nas działo. Nie ma jednak lekko i trzeba coś napisać, podsumować krótko te dwa miesiące, a były one dla nas wyjątkowo intensywne.

Przede wszystkim imprezy, czyli kwintesencja naszej działalności. Na przełomie marca i kwietnia, podczas trzech kolejnych weekendów zorganizowaliśmy ich pięć! To dużo, za dużo jak na nasze wątroby ;) Ale było warto! Odwiedziliśmy fantastyczne miejsca, jak Metro w Białymstoku, Luzztro w Warszawie, czy Projekt LAB w Poznaniu. Tradycyjnie nie mogło nas zabraknąć również w zielonogórskim Trzepaku.

Gościliśmy wspaniałych artystów, na co dzień mieszkających w Berlinie. Najpierw pochodzącego z Sapporo Katsuhiko, który w Białymstoku i Warszawie porwał publiczność swoim energetycznym i jakże melodyjnym live actem. Następnie berlińskie trio FJAAK, objawienie sceny elektronicznej w 2013 roku, którzy zarówno w Zielonej Górze, jak i w Poznaniu pokazali wielką klasę podczas swoich ponad 3-godzinnych setów. To były cudowne dwa weekendy! Poniżej kilka zdjęć z imprezy w Poznaniu.

To oczywiście nie koniec, ale na efekty pozostałych naszych działań trzeba jeszcze chwilę poczekać. Trochę przedłużają się sprawy związane z publikacją naszej pierwszej kompilacji na CD zatytułowanej „Just Plug And Play”. Wydawnictwo planowane wstępnie na początek kwietnia ukaże się najprawdopodobniej pod koniec maja. Także w maju ogłosimy kolejnego artystę, który zdecydował się nawiązać z nami współpracę, a także napiszemy o epce Tanzlife’a, która ukazuje się 19 maja nakładem legendarnej, nowojorskiej wytwórni Let’s Play House, oraz o związanym z nią release party :) Bądźcie uważni!

W imieniu załogi PLUG & PLAY Bookings mówił Grzegorz Dziurla aka Diskoleptikk.