Z radością informujemy, że szeregi PLUG & PLAY Bookings zasila kolejny artysta! Marcin Karpiński – znany jako DJ Motyl czy MO, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów warszawskiej sceny klubowej od połowy lat 90-tych.

Urodzony w Warszawie na Muranowie, wielbiciel płyt winylowych. Na początku inspirował się muzyką klasyczną, potem surowych hip hopem i hard corem, by w latach 90-tych odkryć elektronikę – zarówno taneczną, odkrywaną przez imprezy w Berlinie, jak i eksperymentalną. Od początku najważniejsza dla niego była interakcja z odbiorcą, wyczuwanie i reagowanie na nastroje klubowej publiczności. W swych setach lubi łączyć najróżniejsze gatunki – jednak podstawowymi niezmiennie pozostają techno z Detroit, house z Chicago, electro i ghetto house, jak również wczesne wydawnictwa kultowej Warp Records.

Przez wiele lat aktywnego grania supportował tak znamienitych artystów, jak Carl Craig, Miss Kittin, Abe Duque, DJ Koze, Andrew Weatherall, Redshape, Oni Ayhun, Iban Smagghe, Robag Wruhme, Ada, The Hacker, Atom Heart, Tobi Neumann, Patrick Pulsinger, Jackmate czy Metro Area i wielu innych.