Tak naprawdę wszystko zaczęło się, gdy jeszcze jako młodzian pierwszy raz natrafił na dźwięki Daft Punk z czasów „Homework”. Od tej pory muzyka klubowa stała się częścią jego życia.

Rok 2010 był przełomowy. Wraz z Dj Old Spice’em zaczął organizować w rodzinnej Zielonej Górze cykl imprez, który cieszył się sporą popularnością. Pod koniec tego samego roku ukazała się pierwsza epka sygnowana już nazwą „Tanzlife”. Kolejne wydawnictwa w izraelskim Asymmetric, czy włoskiej Deeperfect, ukazały jego pomysłowość, ale przede wszystkim zabawę samą muzyką.

Rok 2012 był bardzo owocny pod względem koncertowym (mini trasa po UK), jak i wydawniczym, a współpraca z londyńską Moda Black, jak i pierwsze publikacje na winylu (Local Talk, U Know Me Records) oraz support produkcji od pierwszoligowych graczy z całego świata, sprawiły że zainteresowanie jego osobą gwałtownie wzrosło.

Początek nowego roku przyniósł kolejne winylowe wydawnictwo dla chicagowskiej Stripped & Chewed, remiks dla Noviki oraz kilka niezapomnianych występów w Niemczech i Polsce. W tym momencie zapowiada swoje kolejne publikacje na winylu.

Facebook   Soundcloud   Resident Advisor   YouTube   Booking

 

 

 

 

Zobacz także