DJ i producent, młody talent i objawienie sceny klubowej w ostatnim roku. Absolwent Red Bull Music Academy Bass Camp 2013. Zarówno jego produkcje, jak i sety didżejskie są jak melodyjne perełki poprawiające nastrój.

Wynaleziony w chmurach soundclouda przez blog Lineout.pl. Początkowo blisko związany ze sceną „future garage”, krążył wokół muzycznych tematów bliskich takim artystom jak James Blake czy Mount Kimbie, szybko odkrył w sobie zamiłowanie do muzyki elektronicznej spod znaku bass i house. Obecnie generuje dźwięki zbliżone choćby do ostatnich produkcji The Weekend – a więc mocno osadzone w rytmice futurystycznej mieszanki rnb, wspomagane jednak masywnym, brytyjskim basem i oparte na automacie perkusyjnym 808.

W 2012 został zauważony m.in. przez magazyn Vice, sporo ciepłych słów pod jego adresem popłynęło także od klubowych tuzów z Polski pokroju Catz ‚n Dogz czy Viadrina. Członek labelu We Are Your Music Mate i fresh man portalu Lineout.pl. Zdobywca piątego miejsca w plebiscycie „Munoludy” organizowanym przez portal muno.pl w kategorii „Odkrycie roku”.

Facebook   Soundcloud   Booking

 

 

 

Zobacz także